Клініко-діагностична лабораторія «Матриця».Історія лабораторії молекулярного аналізу «МАТРИЦЯ» бере свій початок у 2001 році. У Івано-Франківську відкривається перша лабораторія молекулярної ДНК - діагностики, що повністю незалежна від державних лікувальних закладів. Починає свою роботу перший штат співробітників. За більш ніж десять років роботи Лабораторія молекулярного аналізу «Матриця» значно збільшила свої виробничі можливості, завдяки чому стало можливим виконання широкого спектра лабораторних досліджень. Високі виробничі потужності дозволили створити мережу маніпуляційних кабінетів для забору матеріалів для досліджень. Власна кур'єрська служба забезпечує схоронність та своєчасну доставку зразків біологічного матеріалу у централізовану лабораторію із маніпуляцій них кабінетів міста та області.

Головними принципами роботи лабораторії молекулярного аналізу «Матриця» є:

 • найвища якість досліджень;
 • всебічна системна сервісно-інформаційна підтримка;
 • максимально оперативні строки проведення досліджень;
 • оптимально налагоджена логістика;
 • комфортні умови для пацієнтів;
 • незалежність.

Підвищуючи рівень надання послуг лабораторної діагностики лабораторія «Матриця»:

 • бере участь у між лабораторних та державних програмах контролю якості.
 • має в розпорядженні єдину автоматизовану лабораторну систему обліку інформації, реєстрації та видачі результатів обстеження;
 • надає послугу можливості перегляду результату а мережі Інтернет;
 • надає послугу виклику медсестер та забору крові для обстеження вдома, або в іншому, зручному для пацієнта місці.

Медична лабораторія «МАТРИЦЯ» це:

 • Це зручна мережа маніпуляційних кабінетів в центральній частині міста та мікрорайонах (вул. Франка, вул. Довга, вул. Горбачевського, вул. Максимовича).
 • Це оперативні терміни виконання результатів обстеження, та оптимальне співвідношення ціна-якість.
 • Власна кур'єрська служба забезпечує схоронність та своєчасну доставку зразків біологічного матеріалу у централізовану лабораторію із маніпуляцій них кабінетів міста та області.
 • Це сучасна лабораторна база. «Матриця» має в своєму розпорядженні програмний продукт «Лабораторія», який об’єднує всі підрозділи і філіали єдиною програмною мережею.
 • Це максимальна автоматизація технологічного процесу, що виключає вплив людського фактору та також оптимальна логістика,що гарантує своєчасну доставку реагентів, та виконання лабораторних досліджень.
 • Це доступна діагностика та комфортні умови забору аналізів.
 • Це гарантія якості та достовірності результату лабораторного обстеження. Лабораторія регулярно приймає участь у зовнішніх системах оцінки якості лабораторних послуг, як українських, так і міжнародних (Український Референс-центр з клінічної лабораторної діагностики та метрології НДСЛ «ОХМАТДИТ», національна програма контролю лабораторної якості, що проводиться Центром стандартизації та метрології (Укрметтестстандартом).
 • Незалежність від медичних закладів.
 • Співпраця з лікарями. Індивідуальний підхід до потреб лікуючого лікаря та інформаційна підтримка лікарів – клініцистів з питань лабораторної діагностики, призначення та результатів обстежень.
 • Сервіс для пацієнта. Компанія володіє зручною для мешканців Івано-Франківська мережею маніпуляційних кабінетів ( в центральній частині міста та мікрорайонах: вул. Франка, вул. Федьковича, вул. Довга, вул. Максимовича). Це дозволяє нашим пацієнтам отримувати послуги лабораторії, витрачаючи меншу кількість часу. Також лабораторія надає можливість перегляду результату в мережі Інтернет та послугу виклику медсестер та забору крові для обстеження вдома, або в іншому, зручному для пацієнта місці.

Сучасна лабораторія - це, насамперед, високотехнологічне обладнання

Завдяки використанню у своїй роботі тільки сучасного високотехнологічного обладнання, реактивів та матеріалів визнаних світових лідерів, таких як Beckman Coulter, Bio-Rad, DSL, Roсhe Diagnostics медична лабораторія «Матриця» гарантує достовірність та надійність результатів проведених досліджень. На сьогоднішній день клініко-діагностична лабораторія має біохімічну, імунологічну, загально клінічну лабораторії, лабораторію ДНК - діагностики, що дозволяє проводити більше трьохсот різних лабораторних досліджень.

Кваліфікація персоналу - гарантія якості

Важливу та суттєву роль у гарантії якості відіграє висококваліфікований медичний персонал. Лікарі - лаборанти медичної лабораторії «МАТРИЦЯ» освоюють новітні методики в лабораторній діагностиці, проходять постійне навчання та підвищення кваліфікації.

Відповідність стандартам якості.

Лабораторія має ліцензію МОЗ України АГ № 599763 від 26.12.2011 р., Свідоцтво про атестацію МОЗ № 001277 від 09.09.2009 р. КДЛ «МАТРИЦЯ» регулярно бере участь у програмах контролю якості лабораторних досліджень, постійно проводить міжлабораторні та внутрішньолабораторні контролі якості. Крім цього, КДЛ «МАТРИЦЯ» бере участь у національній програмі контролю лабораторної якості, що проводиться Центром стандартизації та метрології (Укрметтестстандартом).

Інформаційно-консультативна служба для лікарів.

Найбільш важливим моментом у використанні методів лабораторної діагностики є тісне співробітництво лікаря-клініциста та фахівців медичної лабораторії, що являє собою цілий комплекс, складовими якого є всебічне інформаційне забезпечення, допомога при виборі спектра, етапів та методів лабораторних досліджень, необхідних у кожному конкретному випадку, оперативний зворотний зв'язок і, звичайно ж, гарантія якості проведених досліджень. З огляду на те, що клінічна лабораторна діагностика не може існувати окремо від клініки, лабораторія активно впроваджує освітні ініціативи для лікарів-практиків, організовуючи конференції, тематичні семінари та круглі столи, що стосуються проблемних питань лабораторної діагностики.

Сервіс для пацієнтів.

З метою забезпечення комфорту для своїх пацієнтів медична лабораторія «МАТРИЦЯ» створює та розширює мережу маніпуляційних кабінетів для забору матеріалу. Процедура забору біологічного матеріалу здійснюється тільки за допомогою індивідуальних вакуумних систем, які забезпечують мінімальний контакт матеріалу із зовнішнім середовищем, а також роблять процедуру повністю безпечною для пацієнта та персоналу, що здійснює забір матеріалу. Одержати результат аналізу пацієнти можуть у будь-якій зручній формі: особисто, у кожному з кабінетів лабораторії і звичайно в мережі інтернет за допомогою введення індивідуального коду, що автоматично видруковується разом з чеком кожному пацієнту. Медична лабораторія «МАТРИЦЯ» гарантує абсолютну конфіденційність при обстеженні.

Медична лабораторія «МАТРИЦЯ» вже більше десяти років працює для Вас! Сучасний і комплексний підхід до організації лабораторного сервісу дозволив нам завоювати довіру наших пацієнтів та партнерів.